afk arena kody

AFK Arena Kody 2021 na ogromną ilość diamentów i monet

W naszym serwisie możesz użyć AFK Arena Kody 2021, dzięki którym wygenerujesz na swoje konto monety oraz diamenty w popularnej grze mobilnej. Jeśli jesteś zainteresowany, kliknij w przycisk i przejdź do generatora.

afk arena kody na diamenty

Dlaczego warto skorzystać z AFK Arena Kody 2021?

  • Oprogramowanie jest dostępne w wersji online, nie musisz nic pobierać.
  • Program działa perfekcyjnie
  • błyskawicznie generuje monety oraz diamenty na Twoje konto

Dzisiaj porozmawiamy o 10 poradach profesjonalnych, które pomogą ci szybko robić postępy. To jest w zasadzie 10 rzeczy, których nauczyłem się podczas mojej gry i są to rzeczy, które chciałbym wiedzieć z perspektywy czasu, ale wiesz, takie jak życie.

afk arena kody 2020

Przekażę wam tę mądrość i mam nadzieję, że wasza gra będzie nieco bardziej usprawniona niż moja. Zaczniemy od numeru jeden, a to wymusza zamknięcie aplikacji. Jest to więc chyba najważniejsza rzecz, jaką do tej pory znalazłem, że tak naprawdę nie widziałem, żeby rzucano się po Internecie.

Porady do gry mobilnej AFK Arena

Dlatego uważam, że ważne jest, aby wszyscy wiedzieli, aby zoptymalizować wydajność w trakcie gry. Więc kiedy patrzysz na szczyty czasu i tajemny labirynt. Są to dwa tryby gry, w których po rozpoczęciu meczu, jeśli wszystkie twoje postacie zginą, a ty wyjdziesz z meczu, te postacie zniknęły i nie możesz ich używać, dopóki ich nie wskrzesisz, co oczywiście jest ograniczonym zasobem aż do resetu.

Więc co możesz zrobić, jeśli zobaczysz mecz prowadzący na południe, musisz po prostu wymusić zamknięcie bezpośrednio z aplikacji, a następnie ponownie go uruchomić. I to zresetuje wszystkie błędy, które właśnie popełniłeś w tym meczu. I zacznie to od nowa, jakbyś nigdy nie osiągnął tego poziomu.

afk arena kod rabatowy

Tak więc wszyscy, którzy zginęli, powrócą do życia i stan zdrowia, w jakim byli, zanim uderzysz w dźwignię. Myślę więc, że to jest naprawdę ważne i może być naprawdę wykorzystywane i wykorzystywane w celu optymalizacji strategii, składu i tego rodzaju rzeczy. Po prostu trochę bałaganu, aby dowiedzieć się, co musisz zrobić, aby wykonać najlepszą możliwą pracę na tym poziomie. Ponieważ niektóre z nich stają się bardzo, bardzo trudne. To jest numer jeden, nie zapomnij o tym.

Teraz numer dwa, użyj RNG. Na szczęście jest to gra, która nie wykorzystuje energii jako surowca. Możemy więc teraz działać w finale. Z tego powodu. To stawia nas w wyjątkowej sytuacji, w której jeśli utkniesz na określonym poziomie, możesz tam usiąść i spróbować tego poziomu setki razy, jeśli chcesz. Nie zapomnij skorzystać z AFK Arena Kody 2021 naszego autorstwa. Szybki rozwój to bardzo ważna rzecz, a będziesz mógł rozwijać się błyskawicznie dzięki ogromnej ilości diamentów i monet.

Tryb kampanii w AFK Arena

Mamy nadzieję, że nie będziesz tego potrzebować, ale w kampanii i wieży znajdują się te naturalne płaskowyże, na które nieuchronnie natkniesz się. Ale ilekroć znajdziesz ten konkretny skład, działa to całkiem nieźle i zaczynasz być może. Został jeden lub dwóch złych facetów i wiesz, po prostu nie możesz ich całkowicie wyeliminować.

Po prostu uruchamiaj go w kółko. Nie musisz nawet zwracać uwagi. Po prostu trzymaj go na automatycznym przejściu, a ostatecznie, gdy spojrzysz w dół na swój ekran, znajdziesz ten znak zwycięstwa, ponieważ tak naprawdę sprowadza się do, czasami masz kiepskie szczęście, a czasem naprawdę wielkie szczęście, więc po prostu muszę poczekać, aż to naprawdę wielkie szczęście zmieni się na twojej drodze i będziesz mógł piszczeć przez te konkretne poziomy, ponieważ zaraz potem zwykle.

afk arena kody rabatowe

To jest cakewalk przynajmniej na kolejne kilka poziomów. Teraz numer trzy według esencji bohatera każdego dnia. Więc ilekroć pójdziesz do sklepu, chodźmy tam teraz, właśnie tutaj, zobaczycie to w lewym górnym rogu. Chcesz to kupić każdego dnia, ponieważ przede wszystkim na początku będzie dużo złota.

Ale będziesz, nawet na początku, będziesz miał mało bohatera. Więc znajdziesz się w określonych momentach, gdy potrzebujesz więcej esencji bohatera. Ale to szczególnie wydarzy się później w trakcie gry, gdy przejdziesz przez proces Wniebowstąpienia. Zdobywając to teraz i wcześnie, naprawdę pomożesz sobie w przyszłości, po prostu gromadząc zapasy, kiedy naprawdę nie masz na co wydawać złota.

Początki wielkiej przygody

Tym, co najbardziej ci pomoże, szczególnie na początku gry, jest ta postać właśnie tutaj. Teraz naprawdę będzie w stanie utrzymać twoją drużynę, jak żadna inna postać nie jest w stanie z wczesnej fazy drugiej. Prawdopodobnie powiedziałbym, że w połowie gry. Wiem, że to brzmi dziwnie, ale środkowa gra jest tak długa, że ​​naprawdę zasługuje na swój własny początek, środek i koniec.

Więc ta postać, naprawdę ją trzymamy. Naprawdę ważne jest, aby go podnieść i nie wspominając o Mahlerze, który jest jego typem postaci. Ta frakcja jest szczególnie dobra, szczególnie w późnej fazie gry, ponieważ Brutus jest także postacią na tym poziomie.

kody do afk arena

I on jest bardzo silny od środkowej, późnej fazy gry, powiedziałbym, aż do późnej fazy gry. Więc w końcu zostanie matką chrzestną. Ważne jest, aby naprawdę mieć tę postać i zacząć ją blokować i blokować w tej frakcji, ale on naprawdę ci pomoże. Obiecuję ci, że nie pożałujesz.

Warto wspomnieć również o tym, wiele graczy nie wie o tym. W AFK Arena możesz zagrać na swoim komputerze. Potrzebny będzie do tego specjalny emulator androida. Wiele osób szuka kodów promocyjnych, a najlepiej jest po prostu skorzystać z naszego generatora.

Znaczenie frakcji w AFK Arena

Następny numer sześć, skup się tylko na jednej lub dwóch frakcjach. Czuję, że to naprawdę bardzo pomaga, ponieważ na początku jesteś trochę przytłoczony. Jest tak wiele postaci, szczególnie fajnych postaci, a ty widzisz, że jesteś bity przez całą masę różnych frakcji i poszczególnych postaci, które wydają się silne.

Naprawdę, zrobisz sobie złą przysługę, jeśli zaczniesz się rozprzestrzeniać zbyt cienko. Jeśli skupisz się na jednej lub dwóch frakcjach, ponieważ bonusy frakcji są bardzo przydatne. Pozwala ci stworzyć drużynę A i B, która nadal będzie otrzymywać pewien rodzaj premii frakcji, przynajmniej trzyosobowej premii frakcji, która to bardzo ważne.

Więc jeśli skupisz się na zaangażowaniu się w jedną lub dwie frakcje, to ci pomoże, zwłaszcza gdy coś dostaniesz. Pozwólcie, że pójdę dalej i uderzę tam w sklepie. Za każdym razem, gdy trafisz w te obszary, w których dajesz bieguny specyficzne dla frakcji. Gdy ten pasek u góry dostanie 100, i możesz wyciągnąć z konkretnej frakcji, dla elity, jest to bardzo ważna rzecz.

Dodaj komentarz