Dragon City kody 2020

Dragon City Kody 2021 na wygenerowanie gemów, pożywienia i złota

W tym wpisie opublikujemy dla użytku publicznego, sprawdzone oprogramowanie. Dragon City Kody 2021 ma dzisiaj swoją premierę. Jeśli zależy Ci na wygenerowaniu gemów, pożywienia oraz złota to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Dragon City kody na kase

Witamy ponownie w tym wyjątkowym wpisie przedstawiającym miasto smoków. Wielu graczy pytało mnie, jak szybko rozwinąłem swój park i tak. Zdradzę ci ten mały sekret, jak grać, przede wszystkim powinieneś skorzystać z naszego generatora Dragon City Kody, który da Ci możliwość wygenerowania gemów, pożywienia i złota.

Aby nakarmić mojego smoka, staje się on bardzo silny, dzięki czemu mogę wygrać wszystkie moje bitwy i trochę więcej skoków z bitew. To jest jak ukryta tajemnica lub pomoc najlepszym graczom w graniu w grę. Więc zacząłem tę grę, może właściwie przestałem grać na kilka miesięcy, ponieważ nie mogłem. Jeśli chodzi o samą grę, to Dragon City jest symulatorem hodowania smoków.

Znajdź rozwiązanie tego problemu, a dam ci znać, jak rozwiązać ten problem w innym wpisie. Teraz, kiedy zaczynałem grę, pierwszą rzeczą, na którą patrzyłem, było siedlisko. To najważniejsza rzecz, na którą powinieneś zwrócić uwagę, grając w dowolną grę. W porządku? Ale skoro mówimy o Dragon City, to jest najważniejsza rzecz, na którą powinieneś zwrócić uwagę, gdy grasz w Dragon City.

Spójrzmy więc na siedlisko Terra. A maksymalne złoto to pięć na 500, spójrzmy na siedlisko płomienia. Maksymalne złoto to 7500, co jest całkiem niezłe. A potem maksimum dla siedliska morskiego wynosi 10 000, teraz siedlisko Terra odblokowuje się, zanim siedlisko wielkiego terroru odblokuje się przed siedliskiem wielkiego płomienia. To pierwsza rzecz, o której powinieneś pamiętać.

kody do Dragon City

Rozbudowa siedliska smoków w Dragon City

Że duże siedlisko terroru ma maksymalny cel 2000 studzienek, siedlisko płomienia ma maksymalny cel, 25 000 to, co chcesz zrobić, to spojrzeć na smoki. Smok terroru generuje 18 na minutę, smoki ognia generują siedem na minutę. Więc to nie jest duża różnica. Nie chciałbym z tym nic zrobić.

Dragon City kody android

Smok morski kosztuje trzy na minutę. Natura ma siedem albo dziewięć na minutę. Spójrzmy na smoka z maksymalnym płomieniem na poziomie 50. Uwielbiam 15, maksimum na ognistym smoku to 64 złote na minutę.

Teraz spójrzmy na Terra Grega i max. W rzeczywistości jest to poziom 10. Tak, jest na drugim poziomie i generuje 126 sztuk złota na minutę. Teraz chcesz zbudować wiele tych płomiennych, wielkich płomieni. Graj co 10 minut, aby zebrać złoto, dopóki nie będziesz mieć wystarczającej ilości pieniędzy.

Dragon City kody ios

Więc to co zrobiłem, było podobne do tego, w którym mam dwa, cztery, sześć, osiem, około dziewięć z tych siedlisk jednego z tych siedlisk. Dziewięć z nich to siedliska Tara, dzięki czemu generuje jeszcze więcej złota na minutę. Tak właśnie zrobiłem i zdobyłem dużo złota. Kupiłem jedzenie, a potem wyszkoliłem smoki lub jeden ze smoków do poziomu 20, a potem po prostu walczysz we wszystkich swoich bitwach, eliminujesz wrogów i po prostu dalej to robisz.

Dragon City Kody 2021 to szansa na niesamowity rozwój!

Ale pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to prawdopodobnie kupić trochę złota, to znaczy, za biochemię i klejnoty od deweloperów, i po prostu kupić może drzewo hodowlane, a może coś innego, lub użyć go, do czegoś ważnego. A potem klejnoty zwykle pochodzą z bitew, co jest teraz zupełnie oczywiste.

Dragon City kody na gemy

Właśnie wykorzystałem swoją bitwę, myślałem, że jest jeszcze jedno prawo bitewne. Więc w zasadzie to robisz. Pierwszym, który chcesz zrobić, jest zbudowanie siedlisko Tara, aż dojdziesz do określonego poziomu. Teraz gdy przejdziesz do pewnego poziomu, chcesz usunąć wszystkie siedliska terroru i smoki terroru.

Wiem, że to strata jedzenia. To strata czasu, ale kiedy osiągniesz pewien poziom, na którym możesz wygenerować wystarczającą ilość pieniędzy lub wystarczającą ilość złota, chcesz je kupić. Te siedliska wielkiego płomienia, a następnie po prostu zbieraj złote jedzenie, a następnie kieruj się w stronę tego, gdzie teraz jestem, czyli wielkiego siedliska morskiego.

Dragon City kody

To zbiera magię 50 000, Tak więc nadal to robisz, maksymalizujesz swój zysk i możesz znacznie szybciej zbudować park. Nie ma nic specjalnego w hodowli, chodzi mi o to, że w zasadzie zależy to od kombinacji i odblokowania. Dlatego nigdy nie zbudowałbym więcej niż jednego z tych siedlisk elektrycznych. Jak widać, posiada 6000 sztuk złota, które nie są tego warte. Jednak mając Dragon City Kody możesz pozwolić sobie, na co tylko chcesz.

A jeśli przyjrzymy się smokowi elektrycznemu, nie wytwarza on zbyt wiele. Generuje tylko 84 złota na minutę. Więc zdecydowanie nie warto. Teraz te wielkie lodowe siedliska są naprawdę dobre. Ale jeśli spojrzymy na to, ile to generuje, jest dość niski. To znaczy na siódmym poziomie, ale bycie smokiem 22 na minutę zdecydowanie nie jest warte czasu. Jest to w zasadzie strategia zdobycia dużej ilości bramek i zdobycia złota. Wiesz, co się dzieje, gdy masz cele, które możesz kupić.

Dragon City kody złoto

Dragon City Kody 2021 – Tajemnica rozwoju szybkiego rozwoju smoków

Mam nadzieję, że nasz generator Ci pomógł. Jeśli masz chwilę możesz polecić nasza stronę innym swoim znajomym. Za każdą formę reklamy bardzo dziękujemy i życzymy miłej rozgrywki!

Dodaj komentarz