forge of empires kody 2020

Forge of Empires Kody 2021 na diamenty, monety, zaopatrzenie i medale

Witaj serdecznie w naszym serwisie. Dzisiaj opublikujemy Forge of Empires Kody 2021. Jeśli szukasz oprogramowania, które da Ci możliwość wygenerowania diamentów, monet, zaopatrzenia oraz medali, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

forge of empires kody monety i diamenty

Jak zdobywać medale w grze

Wiele osób szuka sposobu na to jak zdobywać medale w grze, można to robić standardowo podczas rozgrywki. Jednak lepsza i efektywniejszą opcją będzie skorzystanie z Forge of Empires Kody, które umożliwią Ci wygenerowanie dowolnej ilości medali na Twoje konto. Zyskasz dzięki temu niesamowitą przewagę nad innymi graczami.

Za stworzenie gry odpowiedzialne jest firma InnoGames. Lecz przejdźmy już do samej gry. Na samym początku, by widzieć wszystko i efektywniej wykorzystywać przestrzeń. Moje motto brzmi: jak najmniej ulic, niestety, motywuje to wielu graczy do grania tak wielu dekoracji, ponieważ nie potrzebują one połączenia z ulicą. Możesz wypełnić luki. Tak łatwo, ale nie jest to dobry pomysł, aby Twoje miasto mogło jak najlepiej wykorzystać innych graczy.

forge of empires kody na medale

Pomóż maleńkim budynkom i dekoracjom zostać wyeliminowane. Budynki kulturowe są znacznie lepsze, aby utrzymać szczęście twojego ludu powyżej stu, a 20% wystarczy usunąć wszystkie dekoracje na samym początku. Jak najszybciej zastąp też początkowe małe budynki kulturowe.

Kupowanie diamentów może znacznie ułatwić wiele rzeczy i przyspieszyć Twój sukces, nasz serwis oferuje Forge of Empires Kody 2021, które dadzą Ci ogromną przewagę.

Gdy tylko zaczniesz walczyć, dobrze jest wiedzieć, które jednostki zostały wyprodukowane w budynkach wojskowych, a które nie. Wolisz używać dołączonych jednostek do obrony miasta i tych z budynków wojskowych do swoich ataków.

Odpowiednią opcję znajdziesz w ustawieniach, regularnie zbierając monety i zapasy. Możesz to zrobić jednym kliknięciem. I przesuwanie wskaźnika myszy nad wszystkimi odpowiednimi budynkami, co jest znacznie szybsze niż pojedyncze kliknięcie poszczególnych budynków.

forge of empires kody android

Proste wskazówki dla początkujących w Forge of Empires

Gdy tylko rozwiniesz farmę owocową, zostanie uruchomiona mini gra. Poszukiwanie skarbów, które nie jest doskonałe z tych, którzy często grają. Jeśli masz możliwość uzyskania dostępu do komputera kilka razy w ciągu dnia, możesz otrzymać poważne nagrody, takie jak plany, nieprzyłączone jednostki i punkty siły. Warto to zrobić.

Możesz wymienić domy bezpośrednio. Nie trzeba go teraz usuwać, zanim zbuduje się nowy, należy jak najszybciej wymienić domy na szalotki. Dzięki nim znacznie łatwiej jest zapewnić populację potrzebną na ograniczonej powierzchni budynku. Te rydwany są twoim jedynym typem domu, dopóki nie zastąpię ich domkami.

Będą one trwać dość długo z tymi wskazówkami. W ciągu kilku dni osiągniesz wiek Irlandii i będziesz mieć najlepsze przygotowanie na wszystko, co nastąpi później. Baw się dobrze.

O Epoce wikingów słów kilka

Ten wpis chce pokazać, jak ukończyć placówkę Wikingów, zrelaksować się, aby otrzymać wszystkie możliwe nagrody. Używam głównie ośmiogodzinnych produkcji, ponieważ uważam, że nie można pracować z czterogodzinnymi produkcjami, ponieważ byłoby to stresujące. Oczywiście zaczynasz od wymaganych trzech testów, pięciu kamieni runicznych i X Smitha.

forge of empires kody na zaopatrzenie

Niech to trochę wytworzy. Początek może być za każdym razem inny. Czasami będziesz miał więcej przeszkód, a czasem mniej. To zależy tylko od szczęścia. Ważny. Nawet w najgorszej sytuacji początkowej możesz zastosować tę strategię. Absolutnie zrelaksowany. Nie zwracaj zbytniej uwagi na linię zadań, ponieważ jest ona bardziej rozpraszająca niż wsparcie.

Forge of Empires Kody 2021 dadzą Ci przewagę nad innymi!

Jest tylko jeden ważny cel, aby uwolnić typy budynków produkujące 938 towarów w ciągu 16 dni dla zaawansowanych placówek wikingów. Jeszcze szybciej wymagane towary będą się różnić za każdym razem, gdy jedna wieś potrzebuje więcej wełny, ale mniej nadwyżki. Inni potrzebują znacznie więcej mięsa. Każda nowa wioska to nowe wyzwanie.

Jeden fakt powinien być jasny. 938 towarów do wydania budynków to 37 punktów. Pięć dni produkcji opartych na dwóch produkcjach po osiem godzin plus produkcja samochodów dostawczych po cztery godziny dziennie. Ci, którzy nie mogą się tak często zamknąć, powinni zignorować. To robi. Zostaniesz nagrodzony niezależnie od tego, jak długo może to potrwać.

kody do forge of empires

Ulepszanie świątyni w Forge of Empires

Opuszczenie świątyni zawsze wymaga 10 eks. Browar mięsny zawsze potrzebuje później 34 eks. Nasze ceny są podzielone losowo na towary, które są już dostępne w tym momencie. Suma wszystkich towarów wynosi zawsze 938. Najwyższy priorytet ma zakup rozszerzeń. Ważne jest, aby wzmocnić swoje produkcje.

Pięć dni produkcji w 16 dni oznacza posiadanie dwóch kropek pięciu aktywnych produkcji. Kiedy zaczynamy od zera, musimy później skompensować najsłabszy start. Aby wygenerować dobry zapas monet miedzianych. Potrzebujemy głównie miejsca na budynki, dlatego są inne niż inne. Polecam dwa na trzy rozszerzenia z nadmiarem na samym początku, a później o dwa.

Zbuduj potężne miasto, dzięki Forge of Empires Kody

Rozszerzenia o każdy nowy rodzaj towaru. Zacznij swoje miasto, gdy będziesz mieć czas na grę. Na początku, dopóki nie będziesz mieć przyzwoitych zapasów monet miedzianych, będziesz musiał użyć ich do naszych produkcji. Gdy będziesz mieć wystarczająco dużo miedzianych monet, gra będzie znacznie bardziej relaksująca. Od teraz. Będziesz musiał zajrzeć tylko raz rano, raz późnym popołudniem i raz późnym wieczorem.

Zachowaj mapę rytmów osiem, osiem, cztery. Zadania kończą się same, nie wymagając specjalnej uwagi, dopóki nie musisz uwolnić domu klanu. Dyplomacja wcale nie stanowi problemu. Kiedy dotrzesz do punktu, w którym chcesz opuścić dom małży, musisz użyć lewy, zburzyć ulice i zbudować kamienie runiczne. Zapewnia to wystarczającą dyplomację do uwolnienia budynku.

forge of empires kody

Następnie ponownie zniszcz wszystkie kamienie ran i odbuduj ulice. Próbuję znaleźć bardziej elegancki sposób na zrobienie tego. Zawsze wiązało się z ryzykiem dotrzymania terminu. Ostatecznie powinieneś skupić się na jednym celu. Wyprodukuj wszystkie towary potrzebne do pozostałych wydań budynków. Następnie zburz wszystkie dobre budynki produkcyjne, a te, które produkują miedziane monety, wykorzystaj spację, aby zwiększyć dyplomację, uwolnić wszystkie pozostałe budynki, a na koniec do 1200 na ostatnie zadanie.

Gdy ta ostatnia misja jest aktywna, wystarczy mieć 1200 dyplomacji na jedną chwilę. Następnie możesz zburzyć wszystkie budynki, zapewniając dyplomację, co następnie zapewnia miejsce na wymagane sześć budynków produkcyjnych, a miejsce ich budowy jest już wystarczające do ukończenia ostatniego zadania.

To by było na tyle, jeśli skorzystałeś z Forge of Empires Kody 2021, to mamy prośbę do Ciebie – poświęć chwilę. Poleć nasz serwis innym swoim znajomym, dzięki temu nasza strona się rozwija!

Dodaj komentarz