game of sultans kody podarunkowe

Game of Sultans Kody 2021 na wygenerowanie diamentów

Witamy w naszym artykule, dzisiaj mamy przyjemność opublikować dla Was Game of Sultans Kody 2021. Dzięki naszemu oprogramowaniu w mniej niż dwie minuty wygenerujesz na swoje konto ogromną ilość diamentów. Dzięki temu zyskasz przewagę nad innymi graczami, jeśli jesteś zainteresowany, to kliknij niebieski przycisk i przejdź do generatora.

game of sultans kody 2020

Dzisiaj porozmawiamy o grze sułtanów. Mówiąc dokładniej, porozmawiamy o odwiedzających. Ciągle zadawane mi są trzy główne pytania, dobra, jak mogę się wzmocnić? Jak mogę ulepszyć moich gości? W jakich gości powinienem inwestować? Ilu odwiedzających powinienem inwestować jednocześnie?

Co do samej gry, to nie wiele osób zdaje sobie sprawę, ale w obecnych czasach możemy zagrać w Game of Sultans na komputerze. Potrzebny będzie do tego program,a dokładniej emulator androida MEmu.

Jak sprawić, by wezyrowie byli mocni

Okej, więc omówimy wszystkie te rzeczy i postaramy się to zrobić tak szybko, jak to możliwe. Dobra, więc pierwsze pytanie, jak wzmocnić mojego wezyra? W porządku. Mówię o ich potędze militarnej. To ile szkód wyrządzą podczas twoich wydarzeń granicznych, prawda?

game of sultans kod podarunkowy

Podobnie jak polowanie podczas oblężenia, kampania na rzecz ostatecznych bossów, szkody, jakie widzą mu wyrządzić, a co ważniejsze, szkody, które wyrządzą. Obrona, którą zamierzają zapewnić dla wojen związkowych. W porządku? Tak więc wzór na to oblicza się 5000 razy. Poziom odwiedzającego pomnożony przez zera, poziom talentu wojskowego plus jego atrybut, dobrze?

Możemy więc wywnioskować z tego, że kiedy zwiększasz ich poziom, zwiększasz ten współczynnik mnożenia o dużo. Jeśli twój talent wojskowy jest w porządku 50 i że 5000 na każdy poziom, na który podniesiesz poziom odwiedzającego, zwiększy tę ogólną liczbę 50 razy pięć tysięcy dwieście pięćdziesiąt tysięcy na każdy poziom, dobrze?

Więc jeśli masz jeden poziom 50, 51 jest wart 250 000 siły militarnej. To duża liczba, spójrzmy teraz na talenty wojskowe. Za każdym razem, gdy zwiększysz ten talent wojskowy, zwiększy się o 5000 razy. Niezależnie od tego, jaki poziom zyskujesz. Więc jeśli masz 200 poziom każdego atrybutu wojskowego lub każdego talentu wojskowego, wzrost poziomu będzie się zwiększał.

Rola energii w Game of Sultans

Za każdym razem kupujesz milion energii. Każda gwiazda, mała plakietka ulepszenia, którą ulepszysz swoim talentem, to milion uszkodzeń w naszych związkowych wojnach. Olbrzymi. W porządku. Teraz atrybuty to tylko plus. Kiedy więc korzystasz z księgi atrybutów 500 i księgi atrybutów 5000, prawda? Zwiększasz swoją siłę militarną o 5000, to wszystko. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o grze, to produkcja posiada swoją wiki, na której znajdziesz wiele przydatnych informacji.

Jeśli chcesz zwiększyć swoją siłę militarną, zwiększasz ich poziom i zwiększasz ich talent wojskowy. Możesz je ulepszyć na dwa sposoby. Z prędkością rezerwacji, która stanowi stuprocentowy wskaźnik sukcesu.

Ograniczona ilośc miejsc w akademii

Jeśli pójdziesz do Akademii, masz ograniczoną liczbę miejsc i dostajesz tylko 10 książek XP co trzy godziny. To bardzo powolny wzrost. W porządku. Jeśli ten facet zostanie wybrany na arenę i zabijesz z nim kilku facetów to na każdą trójkę odwiedzających, wroga pokonujesz. Dostajesz te skrzynie, które otwierają się i masz małą szansę na zdobycie czterech, ośmiu lub 12 książek z jednego z nich.

game of sultans poradnik

Inną opcją są odznaki ulepszeń. Za każdym razem, gdy go masz, używasz go u faceta i zyskujesz siłę militarną, prawda? Jeśli użyjesz go do odpowiedniego talentu wojskowego, sprawdź, czy Luke to usłyszy.

Ma pięciogwiazdkowy talent wojskowy. Im wyższy poziom, tym talent ma mniejsze szanse na odniesienie sukcesu przy użyciu odznaki rozszerzenia. Mam tutaj 10 odznak wojskowych, mógłbym użyć wszystkich 10 z zaledwie 20% wskaźnikiem sukcesu. Mam całkiem spore szanse, że dostanę taki, który jest dość wysokim ryzykiem.

Game of Sultans Kody 2021 – Zostań najlepszy w świecie sułtanów!

Mam na myśli, że to dość wysoka nagroda, ale to nie jest bezpieczny zakład i nie lubię być rozczarowany, więc nie inwestuję w nie. Inwestuję w to, że talent jednej gwiazdy wymaga odrobiny talentu jednej gwiazdy i nie był to wojskowy, ale to samo dziwne. Stuprocentowy wskaźnik sukcesu za każdym razem, gdy używam jednego z tych poziomów w górę, jeśli mam poziom 200 zero za każdym razem, gdy używam jednej z tych odznak, jest to milion siły militarnej.

A jeśli jest na wyższym poziomie, to jest warte więcej i to jest bezpieczny zakład. 100% za każdym razem, gdy go używasz. Natychmiastowa satysfakcja. Ale ten, w który lubię najbardziej inwestować. Czy to talent dwugwiazdkowy?

kody do gry game of sultans

Okej, więc dla talentu dwugwiazdkowego wskaźnik sukcesu wynosi 50%. W porządku? Więc jeśli użyję dwóch z nich, istnieje 25% szans na to, że oboje poniosą porażkę i nic z tego nie uzyskam, tej płci, ale istnieje 50% szans, że jedna z nich odniesie sukces, a jedna z nich zawiedzie, co jest dwugwiazdkowym talentem.

Jeden z nich działał. Też zainwestowałem. Mam dwa talenty. To tak, jakbym zainwestował w talent jednej gwiazdy, ale jest też 25% szans, że oboje odniosą sukces. Teraz podwoiło się to, jak bardzo czerpię z tych odznak. Ogólnie rzecz biorąc, masz 75% szansy na zrobienie czegoś tak dobrego lub lepszego, niż gdybyś zainwestował w talent jednej gwiazdy.

Jeśli skorzystałeś z Game of Sultans Kody 2021, to poleć naszą stronę swoim znajomym, bardzo dziękujemy za każdą formę reklamy naszego serwisu.

Dodaj komentarz