gardenscapes kody

Gardenscapes Kody 2020 na monety i gwiazdki

Witamy serdecznie w naszym serwisie. Dziś mamy przyjemność zaprezentować Wam gardenscapes kody 2020, które umożliwią Ci niesamowity rozwój w grze. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do skorzystania z naszego oprogramowania. Nasz program działa błyskawicznie i bez problemu wygeneruje na Twoje konto monety oraz gwiazdki.

kody do gardenscapes

10 wskazówek, które pomogą Ci pokonać DOWOLNY poziom

  1. Ustabilizuj pole przed każdym wykonanym ruchem. Wykorzystaj każdą szansę, aby stworzyć ulepszenia.
  2. Usuń jak najwięcej przeszkód, aby zrobić miejsce dla automatycznych meczów i ulepszeń.
  3. Bądź strategiczny. Pomyśl o kilku ruchach, aby szybko osiągnąć swój cel.
  4. Wielokrotne eksplozje pomagają oczyścić pole i naładować tęczowy wybuch znacznie szybciej.
  5. Dopasowywanie niższych elementów maksymalizuje szanse na uzyskanie większej liczby automatycznych dopasowań i ulepszeń.
  6. Dopasowania pionowe mają również większą szansę na utworzenie większej liczby automatycznych dopasowań. Jak najlepiej z nich korzystać
  7. Usuń wszystkie elementy na polu i jedną warstwę przeszkód jednym ruchem
  8. Czasem pojawienie się nowych lemoniad wymaga do czterech ruchów, więc spróbuj je zebrać jak najszybciej.
  9. Czy wiesz, że możesz użyć pustych miejsc, aby dopasować, aby spróbować?
  10. Jeśli początkowo ci się nie uda, wykorzystaj dodatkowe życia od znajomych. Im więcej prób, tym lepiej. Wszyscy już mówili, powodzenia.
gardenscapes kody za darmo

Oto kilka wskazówek, które pomogą ci przejść poziomy w darach Boga. Są to tylko ogólne wskazówki, które stosujesz na większości poziomów, a nie tylko konkretne. Mam nadzieję, że pomogą ci jeśli nadal utkniesz na poziomie serca.

Gardenscapes to bardzo popularna gra na urządzenia mobilne

Możesz wykonać kopię zapasową poziomów, jeśli jeszcze nie wykonałeś żadnych ruchów. Jest to bardzo przydatne, ponieważ poziomy są generowane losowo za każdym razem. Na przykład, jeśli otworzysz poziom i jest to naprawdę słabe ładowanie, gdy wiesz, że wkrótce zostaniesz wypuszczony. Wróciłeś z poziomu i wróciłeś, by mieć nadzieję, że lepiej się załadujesz.

gardenscapes generator

Jeśli nie jestem bardzo niecierpliwy, czasami po prostu będę się wycofywał i wyrównywał, aż dostanę ładunek, pozwalam zrobić bombę lub lepiej w pierwszym ruchu.

Wiem, że są super intuicyjne w wykonywaniu ruchów w puste kwadraty, ale to prawda. Tak długo, jak kwadrat może potencjalnie mieć coś w sobie, możesz się do niego przenieść. Nie działa na poziomach Lilypad, ale jeśli kwadrat jest pusty, ponieważ jako dławik dla aplikacji, możesz całkowicie się tutaj przenieść. Gra doczekała się swojej strony na Wikipedii.

Wspaniałą rzeczą w krajobrazach ogrodowych zamiast indyjskiej waluty jest naprawdę łatwo zdobyć. Możesz go zdobyć, przechodząc poziomy, z codziennej loterii i do oglądania reklam. Nie są zbyt nachalne, więc nie bądź skąpy. Moim zdaniem najlepiej wydać na dodatkowe pięć żyć, które są o wiele bardziej warte niż pięć dodatkowych ruchów.

Kody do Gardenscapes 2020 działają perfekcyjnie!

Staraj się tworzyć kombinacje niżej na mapie, jeśli możesz, szczególnie na mapach ze słoikami Firefly i kwiatami. Chyba, że ​​zdecydowanie możesz zrobić z niego Bob, dynamit lub Barrow. Zawsze lepiej jest dopasować mecze poniżej, ponieważ zawsze jest szansa, że ​​możesz przyśpieszyć nowe mecze z nadchodzącymi kroplami. To wszystkie wskazówki. Mam nadzieję, że uznasz je za przydatne.

gardenscapes kody 2020

Podsumowanie, czyli czemu warto skorzystać z naszych kodów do gardenscapes

To na tyle w tym wpisie, chcielibyśmy każdemu kto skorzystał z naszego generatora za zaufanie. Mamy również prośbę, poświęć chwile swojego czasu i poleć naszą stronę innym swoim znajomym. Bardzo dziękujemy!

Dodaj komentarz