gods and glory kody 2020

Gods and Glory Kody 2021 na Diamenty i wszystkie Surowce

Witaj serdecznie w naszym serwisie. Dzisiaj opublikujemy Gods and Glory Kody 2021. Dzięki naszemu oprogramowaniu wygenerujesz w szybki i bezpieczny sposób diamenty oraz wszystkie surowce na Twoje konto w grze.

kody do gods and glory

Dlaczego warto skorzystać z Gods and Glory Kody 2021?

  • Bezproblemowe działanie
  • Oprogramowanie jest w formie online, nie musisz nic pobierać
  • Bardzo szybko generuje diamenty i wszystkie surowce na konto

Dzielni wojownicy chcielibyśmy dzisiaj wyjaśnić, w jaki sposób określić ilość obrażeń, które twoje jednostki mogą zadać prawdzie przeciwnika. Wszyscy władcy mogą łatwo obliczyć, ile szkód może wyrządzić armia, używając prostej formuły, pomnóż ich wartość znacznika przez ułamek wynoszący 1000 jako licznik i 1000 plus wartość obrony jako mianownik.

Na przykład 30 kolejnych myśliwców atakuje siłą 40,730. Podczas gdy smok cień w pierwszym rozdziale lochu upadłej gwiazdy ma obronę równą 800, ponieważ wojownik centrum handlowego jest obrońcą, jednostką pierwszej linii z fizycznym atakiem, umieściliśmy 800 w mianowniku w tych dniach. Dzielimy 1000 przez osiem i sto, a następnie mnożymy wynik przez wartość ataku 30 kolejnych wojowników.

Umiejętności podczas rozgrywki w Gods and Glory

W ten sposób otrzymujemy wartość obrażeń, ale każda reguła ma wyjątek. Na przykład zapłon i zatrucie cukierków, wiele szkód. Zatem umiejętność magii ognia, której można nauczyć się za 120 punktów magii, oraz zdolność trucizny, której można nauczyć się za 120 punktów zręczności. Mam zdolności romantyków, a także Razorbacki i plagi duchów.

gods and glory kody

Zignoruj ​​wroga w obronie Eunice, w takich przypadkach obrażenia zależą bezpośrednio od wartości ataku. Na przykład bohater z magią lub umiejętnością trucizny zada obrażenia równe 50% wartości ataku. Tak działają te umiejętności. Doszliśmy do wniosku, że obrażenia zadawane wrogim żołnierzom zależą tylko od ich wartości obronnej.

Oczywiście, jeśli twoja armia nie używa zapłonu i zatrucia oraz kilku słów o obrażeniach krytycznych, 30 ogrodów leśnych może zadać wrogowi ponad 130 000 obrażeń krytycznych. Dzięki tej wiedzy będziesz w stanie obliczyć, jak zwiększą się obrażenia bramy areny wraz z umiejętnościami bitewnymi i wiekowymi. I dlaczego zdolność maszerowania zmniejsza liczbę otrzymywanych obrażeń za każdym razem, gdy drużyna wroga jest eliminowana. Oczywiście więcej informacji można się dowiedzieć na oficjalnej stronie.

Gods and Glory Kody 2021 pozwolą Ci zwyciężać w świecie Bogów!

Kontynuujemy naszą serię opowieści o świecie bogów i chwały. Jak zapewne wiecie, jednym z kosztów bilansu ministra w bitwie jest szybkość, a dokładniej zasada określająca kolejność zwrotów w bitwie. Ten odcinek jest całkowicie poświęcony tej mechanice. Spójrzmy więc na to, co determinuje jego przeszłość do walki.

gods and glory kody promocyjne

Teraz zabraliśmy się na pole bitwy. Prędkość za granicą jest wyższa niż prędkość wojowników, ale poziom Cyklopa jest wyższy. Bitwa się zaczyna, zobaczmy, jak obliczana jest prędkość dla całej armii. Spójrz na siatkę u dołu ekranu, na której pokazane są prędkości jednostek. Znalazł się na nim znak pasji, który dokonuje przejrzystej wizualizacji formuły, która określa, w jaki sposób serwer wybiera, kto mija wysoką, prędkość wojownika, tym więcej miejsca ten cytat zajmuje w naszym wyznaniu, co oznacza, że ​​szanse na to, Wierzchołek Marka jest wyższy.

gods and glory kody na diamenty

Nie ma znaczenia, że ​​każda tura jest przeliczana na jakikolwiek pozytywny lub negatywny efekt. Stan lub śmierć, mają one zawsze znaczącą rolę w określaniu kolejności kadencji dla twojej armii. Zmniejszając szanse Europy, a bycie szefem związku lub odwrotnie daje im przewagę. Mamy nadzieję, że ułatwiliśmy wam zrozumienie prędkości w Gods and Glory.

Jeśli chcesz szybko rozwinąć swoje konto w grze, to skorzystaj z naszego oprogramowania Gods and Glory Kody.

Dodaj komentarz