hay day kody 2020

Hay Day Kody 2021 na diamenty i monety

Witamy w naszym serwisie. Dzisiaj opublikujemy dla Was Hay Day Kody 2021 na diamenty i monety. Program działa perfekcyjnie i jest dostępny w wersji online, nie musisz go pobierać na telefon, co jest zdecydowanym plusem.

Poświęciliśmy ogromną ilość czasu, by dopracować program do granic możliwości.

Dlaczego warto skorzystać z Hay Day Kody 2021?

  • Generator jest dostępny w wersji online
  • Działa zarówno na telefonach jak i komputerach
  • Błyskawicznie generuje diamenty oraz monety na Twoje konto w grze
hay day kody na diamenty

Zadowolony z hodowli wszystkich i raczej mile widziana misja. W dzisiejszym wpisie będę mówić o moich pięciu najważniejszych wskazówkach dla nowych graczy, którzy dopiero zaczynają się w świetności. Więc jeśli jesteś nowy w grze, trzymaj się przez kilka minut, podczas gdy dam ci coś, co, mam nadzieję, będzie świetną radą, która pomoże ci w twojej świetnej podróży.

Wskazówka numer jeden: skup się na monetach, a nie na XP. Nie spiesz się z awansowaniem. Zamiast tego skup się na utrzymywaniu działania maszyn tak często, jak to możliwe. Kiedy aktywnie grasz, wkładając takie rzeczy, jak chleb i śmietana oraz brązowy cukier, będą one miały krótki czas produkcji, a kiedy odejdziesz od gry na kilka godzin, włóż przedmioty, których wytwarzanie zajmuje więcej czasu. Następnie weź te przedmioty i sprzedaj je za pełną cenę na swoich przydrożnych stojakach,

hay day kody

Naturalnie zdobędziesz wyższy poziom z dobrą prędkością i powinieneś mieć dużo monet, aby kupić maszyny, których będziesz potrzebować w miarę postępów w grze. Nie wysyłaj ciężarówek ani łodzi, szczególnie podczas wydarzeń z podwójnym XP, w przeciwnym razie zbyt szybko awansujesz i będziesz narzekał na brak diamentów. Oczywiście jak wygenerujesz diamenty z Hay Day Kody to nie będziesz miał tego problemu.

Dzięki Hay Day Kody 2021 rozwiniesz błyskawicznie swoją farmę!

Niektóre wydarzenia są dobre, na przykład ciężarówki, które dostarczają materiałów do rozbudowy, aby rozwinąć swoje urodzenie w silosie. Poza tym powinieneś skupić się głównie na wytwarzaniu przedmiotów i sprzedawaniu ich za pełną cenę oraz na swoim przydrożnym stoisku. Jeśli naprawdę chcesz śpieszyć się pięknie i ładnie, to radzę upewnić się, że masz wystarczająco dużo monet, aby kupić kolejne dwie maszyny. Możesz dowiedzieć się, ile kosztuje każda maszyna na świetnej Wiki.

Wskazówka numer dwa, pszenica tak często, jak to możliwe. Pielenie to czynność sadzenia pszenicy, a następnie jej zbioru. W zależności od twojego poziomu, za każdą zebraną liczbę pól, zapewnimy ci przedmiot, który zobaczysz, jak unosi się z pola i wlewa do twojej stodoły. Przedmioty, które możesz zdobyć, lub materiały rozszerzające do ulepszenia narzędzi do rozbudowy stodoły i silosów. Kiedy osiągniesz 22 poziom narzędzi górniczych, toporów i pił, tak, przyniesie ci XP. Również przyniesie mnóstwo monet i darmowych przedmiotów, które otrzymasz ze zbiorów pszenicy.

hay day kody na telefon

Pamiętaj, aby zawsze mieć kilka wolnych miejsc w swojej stodole. W przeciwnym razie nie dostaniesz gratisu ze zbiorów. Możesz zatrzymać otrzymane przedmioty, aby rozwinąć stodołę lub sprzedać je za pełną cenę na stojaku przydrożnym, aby przynieść ci dużo monet, jeśli chcesz.

Moja opinia na temat tego, czy powinieneś sprzedać, czy zatrzymać przedmioty, które dostaniesz z pielenia. A moją odpowiedzią byłoby utrzymanie ich do aktualizacji. Chyba że zabraknie ci miejsca lub pilnie potrzebujesz monet na niższych poziomach gry. Przestrzeń kosmiczna nie jest tak dużym problemem, ale w miarę postępów, im większa stodoła i silos, tym lepiej, ponieważ będziesz musiał przechowywać coraz więcej produktów i plonów.

hay day kody na kase

Hay Day – Przydatne triki w grze

Wskazówka numer trzy, nie wycinaj oryginalnych drzew. To jest właściwie rodzaj kontrowersyjnego tematu. Wiem, że są ludzie, którzy się ze mną nie zgodzą, ale taka jest moja opinia na ten temat. Oryginalne drzewa są jedynymi drzewami w grze, które zmieniają kolor jesienią.

hay day triki

Nie wiedziałem o tym, gdy ścinałem każde piękne drzewo na mojej głównej farmie. Do dziś żałuję, że nie wiedziałem o tych drzewach, kiedy je ścinałem. Teraz będziesz musiał usunąć niektóre z nich, aby zrobić miejsce dla wszystkich swoich maszyn. Jak widzicie, zrobiłem to tutaj, wasze pola oraz drzewa i krzewy, które odblokujecie w miarę postępów w grze.

Nie wspominając o tym, jeśli chcesz ozdobić, będziesz również potrzebować miejsca na to. Moja szczera rada byłaby tylko wycinać, co absolutnie musisz, aby mieć potrzebną przestrzeń. Zaufaj mi, gdy zobaczysz, jak pięknie wygląda Twoja farma jesienią, gwarantuję, że będziesz mi wdzięczny.

Wskazówka numer cztery, połącz swoją farmę z identyfikatorem Supercell. Nie mogę wystarczająco podkreślić, jak ważne jest to. Dzięki temu nigdy nie stracisz swojej farmy, którą tak ciężko pracowałeś. Oznacza to również, że możesz mieć swoją farmę na wielu urządzeniach, takich jak telefon i tablet, lub możesz łatwo przenieść swoją farmę.

Jeśli kupisz nowy telefon, wystarczy adres e-mail i około dwóch minut na połączenie. Wszystko, co musisz zrobić, to dotknąć koła zębatego w lewym górnym rogu ekranu. Następnie kliknij przycisk z super identyfikatorem komórki i postępuj zgodnie z instrukcjami. W wiadomości e-mail otrzymasz kod, który musisz wprowadzić do gry. Upewnij się więc, że masz dostęp do dowolnego adresu e-mail, którego używasz. Będziesz wiedział, że masz połączenie.

kody do hay day

Wiejski świat czeka na Ciebie!

Graj tak, jak chcesz pędzić poziomy, rób to, chcesz siekać, a następnie wszystkie drzewa idą do przodu. Nie chcę planować, zbieraj chwasty. Szczerze mówiąc, mógłbym ci naprawdę ciężko o tym poradzić, ale szczerze. Po prostu zagraj w grę i baw się dobrze.

Mam nadzieję, że te wskazówki były dla Ciebie pomocne oraz to, że Hay Day Kody 2021 na telefon pozwoliły Ci stać się lepszym w grze. W końcu monety i diamenty są to dwie najcenniejsze waluty w grze! Jeśli masz chwilę, to poleć nasz serwis swoim znajomym, dziękujemy i życzymy miłej gry.

Dodaj komentarz