june's journey kody

June’s Journey Kody 2021 na wygenerowanie diamentów, monet oraz gwiazdek

W tym wpisie opublikujemy dla Was działające June’s Journey Kody 2021. Dzięki naszemu oprogramowaniu wygenerujesz na swoje konto diamenty, monety oraz gwiazdki w popularnej grze mobilnej.

Nasz generator działa perfekcyjnie, dostępny jest w wersji mobilnej jak i desktopowej. Możesz skorzystać z dowolnego urządzenia, nieważne czy jest to telefon, czy komputer. Kliknij przycisk i przejdź do generatora.

kody do gra june's journey po polsku

June’s Journey to bardzo popularna gra, w której wcielamy się w detektywa. W grze są dostępne dwa główne rodzaje rozgrywki. Jedna z nich to posiadłość Orchid Island, w której możemy budować i rozwijać królestwo. Druga natomiast to tryb z ukrytymi obiektami. Gra zdobyła ogromną popularność na rynku polskich gier. Zainstalować grę możemy w AppStore lub w Google Play.

Dlaczego warto skorzystać z June’s Journey Kody 2021?

  • Działają perfekcyjnie
  • Błyskawicznie generują diamenty, monety oraz gwiazdki
  • Nie musisz nic pobierać, oprogramowanie jest dostępne online!

Przewodnik dla początkujących po czerwcowej podróży

Hej, dziękuję wszystkim za dołączenie do nas. To Daria i kwiecień, twoi menedżerowie społeczności. Więc dzisiaj chcieliśmy poświęcić chwilę i powitać nowych graczy w czerwcowej podróży, a także dać Wam szybki przewodnik po tym, jak wskoczyć do gry. Tak. Więc Daria będzie grać i zamierzam zadać pytania. Naprawdę zamierzam zagłębić się w to pierwsze wprowadzenie do czerwca.

Jak więc zacząć? Zaczynamy od kliknięcia przycisku gry. Otworzy się kolejne okno i będziemy musieli kontynuować, ponieważ nasze konto na Facebooku i gra się otworzą. W porządku. Co się teraz dzieje? To się ładuje. Za pierwszym razem potrwa to trochę dłużej, więc czekamy, aż gra się załaduje, i zaczniemy tajemnicę.

W porządku. Musi więc pobrać wszystkie zdjęcia i inne rzeczy. Wydaje mi się, że pobiera zdjęcia, dźwięki, niesamowite zasoby gry. I musisz to robić za każdym razem? Nie. Ładuje się za każdym razem, ale za pierwszym razem, kiedy to pobierze, ładuje się, to trwa trochę dłużej.

Prawie jesteśmy na miejscu. W porządku. Zaczynamy, to jest June’s Journey. On jest naszym głównym Carterem i właśnie podróżą, a to jest jej siostra Claire i mąż, zostali zabici. To jest dość ciemne. Wraca do domu, aby zobaczyć sytuację. Zobaczmy, co będzie dalej.

june's journey kody 2020

Virginia kicha w czerwcu i ona też czeka w stanie. Kontynuuj z tajemnicą. Więc cała gra koncentruje się wokół tego, morderstwo, wygląda na to. Tak. Przypuszczam, że na bok, było tam dwóch. Hmm To ma być samobójstwo.

Początek przygody czerwcowej

W grze możemy więc także grać w trybie pełnoekranowym. To miłe. Jest super duży. Tak. I daje nam więcej miejsca na znalezienie obiektów. Na dole. Więc kliknąłeś tę małą narrację w górnym kręgu. Przełącz na pełny ekran. Teraz. Co my tu robimy? Ręka mówi nam, aby wybrać tę osobę. Jak widzimy, jedną ze wskazówek, które musimy znaleźć, jest pani Talbot i lubię strzelać lub klikać na nią.

Zbadaj kołdrę, a potem mamy wszystkie inne ukryte przedmioty do znalezienia i mamy klakson w samochodzie. Wygląda na to, że znowu tam tęskniłem. Potem komin na szczycie domu i zegar wiszą kwiaty. Och, witaj tutaj, mato przed drzwiami. I list.

Prawie jesteśmy na miejscu. W porządku. Clue znalazł panią Talbot? Tak. Za każdym razem, gdy grasz, w scenie będą ukryte wskazówki. Każda scena ma dwie główne wskazówki, aby kontynuować śledztwo. W porządku. A to, że Talbot jest częścią historii. Była czymś więcej, nie mogła wychowywać Claire w nocy, więc jest członkiem rodziny.

Trailer June’s Journey

Ona jest smutna. Jest jej bardzo przykro, Claire sugeruje June, aby ustawiła krzesła i stoły, aby mogli lepiej rozmawiać. Mamy tutaj podsumowanie. W porządku, to jest Starbucks. Każda gwiazda, którą spalimy w scenie, która dostanie Starbucks, będzie zawierać inne nowe słowa, a my zajmiemy się tym. Jeśli chcesz dużo gwiazdek, to użyj najlepiej June’s Journey Kody 2021 naszego autorstwa. Jest to najszybszy sposób na gwiazdki.

Zgłoś się do obrazu, który będzie przechowywany w naszych Starbucks. W porządku. Więc spójrz na tablicę teatralną. Ta postać Jacka. Tak, wygląda całkiem nieźle. A teraz jesteśmy numerem 10, prawda? Tak. Jak tylko znajdziemy się na szczycie tabeli liderów, zdobędziemy ten kapelusz z Jackiem.

W June’s Journey mamy punkty. To jest współczynnik dokładności. Jak pamiętasz, źle kliknąłem ekran i ten punkt odejmowania, a także szybkość, z jaką odnajdujesz obiekty, jest naprawdę ważna, pasek bolusa znajdujący się na górze ekranu, który zwielokrotnia wynik.

Bonusy podczas twojej przygody

Więc jeśli możesz zachować pasek bonusowy. W górę, to da ci lepszy wynik. Myślę, że celem jest wypełnienie schodów. Kiedy dotrzemy do starszych gwiazd, otrzymamy wyjątkowy Starbucks, ponieważ pudełko Firestar ma jeszcze lepsze nagrody. A gwiazdy są żywiołami. Aby przejść przez grę.

june's journey poradnik

I odblokuj nowe miejsca, im lepiej to zrobisz, tym szybciej dostaniesz gwiazdki. Dostajesz również monety na swoje konto. Monety, jak zobaczymy za chwilę, są wykorzystywane przez korporacje, które można umieścić na Wyspie.

Pani Talbert poprosiła nas o kupienie krzeseł ogrodowych. Więc poszliśmy do tego sklepu, a potem widzę, że jest tam kilka monet, 450. Załóżmy, że mamy wystarczająco dużo monet. Tak. Zaczynamy od kilku z odrobiną monet i będziemy nosić je coraz więcej monet, grając w sceny. To 450 monet, a oni przycisk.

Widzimy tutaj, że są różne elementy. Zostało 30 sekund, zbierają jeden kwadrat na wyspie i dają 15 kwiatów. Po prostu chcę je umieścić. Na górze znajduje się zielony znacznik wyboru. Przyciągnijmy twoje monety i zacznie się czas na ukończenie. Wygląda na to, że Virginia ciężko to przeżyła i June chce się z nią spotkać.

Krzesła ogrodowe i inne rzeczy

Ona jest w posiadłości. Jak widzimy, krzesła ogrodowe są gotowe, zakończone ustawianie. W porządku. Czy każdy z nich zajmuje tyle samo czasu? Każda dekoracja zajmuje inną ilość razy i zapewnia również inną ilość kwiatów. I zobaczymy teraz.

june journey kody po polsku

Kiedy dekoracja zostanie ukończona, zobaczysz znak wyboru i kokardę na górze integracji, a następnie możemy umieścić go na linii kontrolnej i będzie, tak, jestem oznaczony i gotowy do radości. Więc teraz przeszedłeś do drugiej sceny. Tak, wkraczamy na scenę, dotykając opcji zbadaj. W porządku. Lubię widzieć, jak się tu poruszam.

Tak, jesteśmy w przeglądarce scen. Mam na myśli przeglądarkę scen. Widzimy, że jest więcej zablokowanych scen i do tego miałem na myśli. Potrzebujemy jeszcze dwóch kwiatów, aby przejść do następnej sceny. Widzę. W porządku. Więc zagramy drugą scenę, a potem zagramy jeszcze inne ozdoby na Wyspie.

I możemy z tym postępować. Tak więc jedynym sposobem na zdobycie kwiatów są dekoracje. Tak. I wtedy musisz też zdobyć gwiazdy, tak jak widzę gwiazdy na górze tej karty, i to, um, pomogłoby ci również w rozwoju. Więc potrzebujesz obu? Tak. W porządku. I to grało o 15 małych błyskawic.

June’s Journey Kody 2021 – Podsumowanie naszego artykułu

To by było na tyle mamy nadzieję, że nasze kody do June’s Journey pomogły Ci w dużym stopniu. Dzięki diamentom, monetom i gwiazdkom możesz szybko rozwijać się w grze.

Jeśli masz chwilę, możesz polecić swoim znajomym nasz serwis. Zyskujemy dzięki temu większą popularność, za każdą formę reklamy naszej strony bardzo dziękujemy. Życzymy miłej rozgrywki, pamiętajcie że nasz generator to bardzo dobry wybór.

Dodaj komentarz