lords mobile kody na kase

Lords Mobile Kody 2020 na wygenerowanie diamentów i złota

Witamy serdecznie w naszym wpisie. Dzisiaj zaprezentujemy Wam działający generator, czyli Lords Mobile Kody 2020. Dzięki naszemu oprogramowaniu wygenerujesz na swoje konto w grze diamenty i złoto. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszego generatora, po prostu kliknij w niebieski przycisk, który znajduję się poniżej.

kody do lords mobile

Tutaj będzie mała recenzja i kilka wskazówek do gry. W trzech wskazówkach rzeczy, które każdy nowy gracz powinien wiedzieć, aby odnieść sukces w grze.

Ale to jest, na podstawie mojego doświadczenia, grałem w tę grę od kilku lat. To ma pomóc, jeśli jesteś nowym graczem w telefonie komórkowym i wiesz, że przechodząc przez ten proces, prawdopodobnie popełnisz najczęstszy błąd, który zaczniesz budować.

lords mobile generator 2020

Nie buduj więcej niż jednej farmy. To jest wskazówka. I możesz się zastanawiać, no wiesz, dlaczego teraz to mówię? Powodem, dla którego jest to naprawdę ważne, jest to, że naprawdę sugeruję, aby wszyscy wcześnie ustalili, co zamierzasz zrobić. Zwykle nie jest dobrym pomysłem powiedzieć, wiesz, mam zamiar wszystko przesadzić, ponieważ nie będziesz niczego przesadzał.

Musisz się upewnić, że budynki przeznaczone na zasoby będą do nich przeznaczone.Jak nie ma mowy, że jeśli nie zbudujesz prawdziwego konta, jeśli planujesz grać na koncie, na którym będziesz aktywnie grać, nigdy nie przejdziesz do jedzenia, ponieważ konsumpcja w tej grze absolutnie cię zabije .

lords mobile generator

Teraz pozwólcie, że pokażę wam małe zdaniE. Pozwól mi iść do mojego zamku i pozwól, że pokażę wam. Ten przedmiot, który widzisz na czerwono, jest w zasadzie podobny do tego, ile jedzenia na godzinę palę, nie robiąc nic. Jakbym właśnie tu siedział i na godzinę spalano prawie 54 miliony jedzenia.

Dopracowana gra na telefony

To jest chore, prawda? Tak to jest, że w tym incydencie mógłbym mieć wszystko, chyba wszystkie farmy i nigdy nie będę mógł mieć nadwyżki. Wiesz, nigdy nie będę miał dość, żeby budować żołnierzy. To byłby gorący bałagan. To taki rodzaj utrzymania. Więc nawet jeśli nie masz tylu podróży, co ja, prawda? Możesz również poczytać o tej grze mobilnej na Wikipedii.

A twoje utrzymanie nie jest tak złe, jakby nadal było złe. Jak gdybyś ciągle się przez to płonął. Więc tak nie jest, chyba że budujesz prawdziwego auta, w którym nie ma żołnierzy, nie buduj więcej niż jednej farmy. Nie będziesz tego potrzebować. Nic ci nie będzie. Zaufaj mi. Um, możesz handlować z innymi członkami Gildii.

lords mobile kody 2020

Możesz po niego farmować. Możesz ukraść to innym. Ale dosłownie nie ma sensu mieć więcej niż jedną farmę, dobrze? To pierwsza wskazówka. Teraz wskazówka numer dwa będzie nie tworzyć za dużo żołnierzy. Jest to interesujące, ponieważ wydaje się, że na początku wszyscy są bardzo podekscytowani i wszyscy zaczynają produkować dużo żołnierzy.

jeśli blokujesz żołnierzy i nie masz jeszcze T3, popełniasz błąd. Powód, dla którego to mówię i mówię, że wydaje mi się to wpływowe, ale powód, który mówię, jest taki, szczególnie dla S dla niektórych z was lub graczy, którzy już zaczynają wydawać dużo pieniędzy na grę, takich jak to nie będzie skuteczne, ponieważ to, co będziesz robić, i wiem, że to dobrze.

Odnajdź się w brutalnym świecie, dzięki Mobile Legends Kody 2020!

Szybki sposób na sprawdzenie, czy Twój wzrost może wzrosnąć. Zasadniczo tworzysz roztocze i puch. Zasadniczo oznacza to, że może, a nie ma w tym nic znaczącego. Zasadniczo jest to grupa żołnierzy, ale kiedy klikniesz ludzi, którzy z nich wypływają, i spojrzysz na ich badania, ich badania są jak Bismal.

Dobrze. A może nie mają. Są gotowe. Badania konstrukcyjne w tej grze są takie, że nikt nigdy mnie nie odbierze. Możesz wyzerować, a twoje badania i konstrukcja pozostaną. To są rzeczy, w które musisz zainwestować wcześnie, w przeciwieństwie do robienia bandy żołnierzy Tiwan i T2, na pewno zrób wystarczająco dużo, abyś mógł walczyć i dobrze się bawić.

Więc jeśli jesteś doświadczonym graczem, to ci pomoże. To w ogóle jest jak pomoc. To jest dla tych, którzy są nowi w grze i potrzebują pomocy i w zasadzie wszystkie pytania, które mi zadawane są każdego dnia, najprostsze pytania, chcę na nie odpowiedzieć. Zrobię to najlepiej jak potrafię.

lords mobile kody promocyjne

Przejdźmy więc do tego. Zacznijmy więc po lewej stronie mapy, a my przejdziemy w prawo. Gra jest dostępna do pobrania w appstore i innych serwisach.

Więc kiedy odblokujesz tego mężczyznę, potrzebujesz potyczki z nim.Więc w gruncie rzeczy moje jest maksymalnie.

Kody promocyjne do gry Lords Mobile dają przewagę

Ale nie zaczynaj wydawać dużej ilości pieniędzy i dużo inwestować w to na początku. Poczekaj, aż odblokujesz trzy to bardziej solidny poziom wojsk do zainwestowania. Mając, wiesz, milion lub 2 miliony z nich wcześnie, ale nie zacznę wydawać pieniędzy.

Nie skupiaj się na tym puchu. Może zamiast tego skupić się na tym. Wiesz, prawdziwa potęga pochodząca z badań. Mike, który pochodzi z budownictwa. Moja ostatnia wskazówka będzie. Pomyślałem o tym i znów myślę o tym, że wszystkie błędy, które popełniłem, to nie inwestowanie w sprzęt niskiego poziomu.

Próbuję szybko dostać się na poziom 60. Jednym z wielu powodów, które są tak ważne, jest to, że możesz odblokować poziomy sprzętu, które są znacznie lepsze z statystycznego punktu widzenia. Kiedy porównujesz statystyki, jest to o wiele lepsze niż sprzęt, który otrzymujesz z niższych poziomów, prawda?

lords mobile kody

Na przykład na poziomie 40 lub jeśli masz małego 50 bohatera. Więc chcę się upewnić, że nie zaczniecie kupować paczek i zaczniecie wydawać pieniądze, próbując dostać się w ten sposób, no wiesz, poziom poziomu, jak wyposażenie bohatera na poziomie 40 i próbując dostać się do celów , dobrze? Jeśli, szczególnie jeśli wydajesz pieniądze, chłopaki, jak moim celem tutaj jest polubienie, po prostu pomóż mi zobaczyć, hm, długoterminowe efekty niektórych z tych rzeczy.

Więc chcesz się upewnić, że zwłaszcza jeśli zamierzasz zainwestować w cokolwiek, co jest związane ze sprzętem, zwłaszcza sprzętem wojennym, powiedziałbym, że w przypadku sprzętu badawczego i konstrukcyjnego masz solidne wyposażenie używać wiecznie i zawsze, niezależnie od poziomu, na którym jesteś.

Lords Mobile Kody 2020 działają idealnie!

Mam nadzieję, że to pomaga. To było trochę trudne. Um, jest wiele rzeczy, które moglibyśmy powiedzieć komuś, kto jest nowy, prawda? Szczególnie. Z perspektywy czasu jest rok 2020, kiedy spojrzysz wstecz i zobaczysz wszystkie błędy, które popełniłeś, jest tyle rzeczy, które możesz powiedzieć, ale myślę, że te trzy naprawdę obejmują niektóre kluczowe obszary, w których nowi gracze mają tendencję do potknięć. .

Jeśli użyjesz naszego generatora to poświeć chwilę i poleć nasz serwis innym znajomym!

Dodaj komentarz