March of Empires kody 2020

March of Empires Kody 2021 – Wygeneruj złoto i surowce teraz!

Witamy serdecznie w naszym serwisie. Dzisiaj opublikujemy dla was działające oprogramowanie do popularnej gry mobilnej. March of Empires Kody 2021 dadzą Ci możliwość niesamowitego rozwoju. Wygenerujesz na swoje konto złoto oraz surowce. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do skorzystania z naszego programu.

March of Empires kody android

March of Empires Kody 2021 są już gotowe i dadzą Ci niesamowita przewagę!

Witajcie wszyscy czytelnicy tego bloga. W tym wpisie omówimy podstawy March of Empire, abyś mógł od razu zacząć rozwijać swoje miasto i wybrać właściwy kierunek strategiczny, który pomoże ci zoptymalizować ograniczone zasoby. Najpierw skupmy się na ekonomii miasta.

March of Empires kody pc

Powinieneś zwiększyć generowanie zasobów na wczesnym etapie, budując różnego rodzaju budynki zasobów poza swoimi miastami. Jeśli chcesz szybko się rozwijać, powinieneś zbudować co najmniej trzy lub cztery budynki dla każdego rodzaju zasobów, abyś mógł uruchomić silnik ekonomisty. Potrzebujesz wystarczającego dochodu z żywności, aby nakarmić swoją rosnącą armię i kamienne drewniane żelazo, aby zbudować i ulepszyć dowolny budynek w twoim mieście.

Na początku nie staraj się zapełniać wszystkich pustych pól budowy we wczesnej fazie gry. Musisz określić swoje potrzeby w zakresie zasobów, że nie będziesz musiał rozbijać już ulepszonych budynków, aby zrobić dla nich miejsce. Zbierzesz wystarczającą ilość zasobów, wykonując zadania na początku gry, abyś mógł ulepszać swoje budynki, nie martwiąc się zbytnio o zasoby.

Zadbaj o dostawę surowców

W późniejszej fazie wyjrzysz poza miasto i zaczniesz zbierać surowce z pobliskich kopalń. Powinieneś również zbudować jeden lub dwa dodatkowe domy w swoim mieście, aby mieć stały dochód ze srebra, który jest cennym zasobem do ulepszania budynków i przeprowadzania badań, jeśli to możliwe, po ulepszeniu zamku do następnego poziomu, zacznij ulepszać wszystkie swoje budynki do tego samego poziom, aby skorzystać z nowych możliwości, które zapewniają.

March of Empires kody

March of Empires Poradnik

Miej też oko na misje z sugestiami i upewnij się, że zbierasz wszystkie nagrody za misje, ponieważ stanowią one również cenne zasoby, po zablokowaniu strategii ekonomicznej nie zapomnij rozwinąć swojej potęgi militarnej, gdy zamek osiągnie poziom siódmy. Możesz być atakowany przez innych graczy, naprawdę ważne jest, aby mieć kilka aktów niedźwiedzia, lub możesz jednocześnie szkolić dużą liczbę żołnierzy. Trzy lub cztery z nich powinny wystarczyć na początek.

Dla każdej warstwy jednostek. Masz do dyspozycji pięć rodzajów żołnierzy. Wszystkie są doskonałe, ale specjalizują się w różnych aspektach walki. Jeśli chcesz mieć zrównoważoną kombinację wszechstronnych dobrych jednostek i trenować zasięg szermierza i szermierza oblężniczego, są bardzo wszechstronne i są przydatne w prawie wszystkich sytuacjach.

Nie zapomnij o własnej strategii

Więc możesz chcieć mieć ich dużo. Dobrą strategią we wczesnej fazie gry jest szkolenie dużej liczby jednostek o dużej ładowności, takich jak szermierz i oblężenie, ponieważ będziesz ich potrzebować podczas wydobywania surowców poza twoim miastem. W każdym razie staraj się szybko dotrzeć do poziomu zamku 10 i odblokować jednostki drugiego poziomu, co zrobi ogromną różnicę. Gra jest dostępna w Google Play i innych serwisach typu Appstore.

Podwójny wzrost zdrowia i ataku oraz większa ładowność, która sprawi, że wyruszysz na ataki wroga. I wydajniejsze zasoby. Mówiąc o atakach wroga, nie zapomnij zwrócić uwagi na funkcjonalną obronę murów miejskich i wczesną fazę gry. Możesz budować tylko ściany murów, ale możesz odblokować szczeliny strzał.

March of Empires poradnik

Po osiągnięciu poziomu zamku 10 i zbadaniu technologii szczelin strzałowych zalecamy utrzymanie co najmniej 5000 jednostek obrony w dowolnym momencie w zamku. W ramach środków ostrożności środki będą się opłacać, gdy zostaniesz zaatakowany przez wrogich graczy. Jeśli chcesz odblokować jednostki wyższego poziomu, najpierw musisz przeprowadzić badania.

Badanie technologii jest bardzo ważną częścią twojej udanej strategii, ponieważ zapewnia znaczące premie w każdym aspekcie rozwoju twojego królestwa. Po osiągnięciu trzeciego poziomu zamku odblokujesz Akademię. Specjalny budynek, w którym możesz badać technologie. Prowadzenie badań wymaga znacznych inwestycji w zasoby i srebro.

Gospodarka i badania w March of Empires

Dlatego lepiej wcześniej skalować gospodarkę, aby móc zapewnić potrzebne zasoby. Najważniejszym badaniem, od którego możesz zacząć, jest mur, ponieważ zwiększy on twoją szybkość budowy. Następnie, specjalistyczny trening i podstawowa broń to badacze, którzy zapewnią atak armii, wzmocnią i wyszkolą kapłanów.

Następnie możesz zbadać sakwy, które zwiększą obciążenie twojej armii podczas wydobywania surowców. Na koniec możesz skupić się na badaniu technologii, które zwiększą szybkość produkcji każdego z twoich budynków zasobów. Ale jeśli chcesz zaoszczędzić trochę zasobów, poczekaj, aż wyrównasz swój zamek do poziomu 10, co odblokuje badania z drugiej ery i następnego roku jednostek.

Możesz zwiększyć szybkość badań, przypisując punkty do podstawowej umiejętności badawczej i drzewa postępu twojego mistrza. Innym sposobem na zwiększenie prędkości badań jest budowanie i ulepszanie budynków w dzielnicy badawczej. Na przykład, gdy łączny poziom budynków i dzielnicy badawczej osiągnie 18, zyskasz 10% premii do prędkości badań, co jest bardzo pomocne.

March of Empires War of Lords

Wreszcie ostatnia rada, nie zapomnij o aktywowaniu tarczy pokoju, aby chroniła cię przed niszczycielskimi atakami przeciwników, gdy nie grasz w grę Do tej pory omówiliśmy wszystkie podstawy. Mam nadzieję, że te wskazówki okażą się przydatne, do zobaczenia na polu bitwy.

March of Empires Kody 2021 – Podsumowanie artykułu

Jeśli skorzystałeś z naszego oprogramowania to poświęć chwile czasu i podeślij adres naszej strony innym swoim znajomym. Dzięki temu zyskujemy większy rozgłos i możemy dalej się rozwijać, za każda promocję naszej strony bardzo dziękujemy.

Dodaj komentarz