state of survival kody 2020

State of Survival Kody 2021 na biocaps

W tym wpisie opublikujemy State of Survival Kody 2021. Nasz program umożliwi Ci w szybki i bezpieczny sposób możliwość wygenerowania na Twoje konto biocaps. Jeśli jesteś zainteresowany, kliknij przycisk i przejdź do generatora.

state of survival kody na biocaps

Czy jesteś gotowy, by przetrwać apokalipsę?

State of survival to najnowsza gra studio King, oparta na postapokaliptycznym świecie.

Aby dominować w tej grze, musisz wydać dużo pieniędzy lub musisz być naprawdę konsekwentny i grać wystarczająco długo, by wyprzedzić swoją konkurencję. Pierwszą wskazówką, która może wydawać się oczywista dla niektórych z was, jest skorzystanie z State of Survival Kody 2021. Dzięki naszemu oprogramowaniu wygenerujesz na swoje konto biokapsuły.

kody do state of survival

Moja druga rada: nie buduj prawie żadnych żołnierzy, dopóki nie zdobędziesz swojej kwatery głównej na poziomie siódmym. Pozwala to na zwiększenie zasięgu koszar i garażu, aby zdobyć oddziały trzeciego poziomu, które zapewnią ci znacznie więcej PowerPointów za wydane zasoby.

W rzeczywistości widziałem argument, że trzeba czekać, aż uaktualnisz swoją kwaterę główną do poziomu 10, aby zbudować żołnierzy, ale nie chcesz czekać zbyt długo, ponieważ wycieczki są dużą częścią postępu w tej grze. Co prowadzi mnie do mojej trzeciej wskazówki. Kiedy będziesz mieć dużo żołnierzy, będziesz chciał kliknąć na pustynię.

State of Survival to niesamowita przygoda!

Przycisk, a następnie przycisk wyszukiwania, nieustannie walczą z wrogami na każdym najwyższym poziomie, z jakim mogą wytrzymać Twoi żołnierze. Wszystko to jest zautomatyzowane, więc nie jest to dużo pracy, ale jest to najskuteczniejszy sposób na zwiększenie zasobów z wyprzedzeniem w grze. W międzyczasie, kiedy czekałeś na swoją armię, aby udać się do tych bitew i powrócić z nich, możesz odkrywać historie w dzielnicy bohaterów. Gra posiada ponad 600 tysięcy pobrań na Google Play.

state of survival kody promocyjne

Możesz także korzystać z auto podczas tej czynności. Ale możesz uzyskać nieco lepsze efekty, jeśli zrobisz to ręcznie. Kiedy po raz pierwszy przystąpiłeś do Sojuszu, bardzo ważne jest, abyś użył relokatora Sojuszu, aby przenieść swoją osadę obok Sojuszu. W tej chwili może się to wydawać nieistotne, ale gdy osiągniesz 12 poziom centrali i pozostaniesz sam, zostaniesz wybrany, zniszczony przez sojusze atakujące pożyczkodawców.

W State of Survival: Survive the Zombie Apocalypse można również zagrać na komputerze, mało osób o tym wie, służy do tego emulator.

kody do gry state of survival

Dołączenie do sojuszu ma również kluczowe znaczenie dla zdobywania nagród, a ostatecznie pozwala robić najbardziej zabawne rzeczy w grze, takie jak różne wydarzenia na mapie świata i zabijanie twierdz. Dotarłem teraz do punktu, w którym mogę podjąć wyzwanie. Cztery do pięciu wykładowców, znacznie mniej niż zmutowany Wallace.

Są to oczywiście ostateczne cele dla zaawansowanych graczy w tej grze. Do tego czasu będziesz potrzebować nie tylko silnej armii, ale ważne jest, aby mieć naprawdę dobry zestaw sprzętu dla swojego wodza, ponieważ każdy zestaw sprzętu daje naprawdę silne wzmocnienia dla twoich żołnierzy. Te zestawy ekwipunku kosztują mnóstwo zasobów, które można zdobyć tylko w najbardziej zaawansowanych misjach w fabułach, w miarę postępów i zdobywania nagród za ukończenie kursów.

State of Survival Kody 2021 działają perfekcyjnie!

A cele, otrzymasz mnóstwo zasobów dodanych do plecaka. Nie polecam korzystania z tych zasobów, dopóki ich absolutnie nie potrzebujesz, ponieważ dopóki znajdują się one w plecaku, nie można użyć. Wreszcie, moja ostatnia rada dla was, to zastosowanie waszych głównych talentów do drzewa umiejętności ekonomicznych podczas szlifowania, a następnie użycie tokena resetu, aby przełączyć wszystkie te talenty na drzewko umiejętności.

Mamy nadzieję, że generator naszego autorstwa pomógł Wam w rozgrywce. Życzymy miłej gry!

Dodaj komentarz