Township kody 2020

Township Kody 2020 na dolary i monety – Pora na premierę!

Witamy serdecznie w naszym serwisie. Dzisiaj opublikujemy township kody 2020, które dadzą Ci możliwość wygenerowania monet oraz dolarów na Twoje konto w grze.

Jeśli szukasz sprawdzonego, działającego generatora to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Township Kody działają perfekcyjnie i błyskawicznie generują dolary i monety na konto w grze.

township sztuczki

Wiejski świat czeka na Ciebie, stań się niepokonany dzięki Township Kody 2020

Jeśli skorzystasz już z naszego generatora to poświęć chwilę i poleć nasz serwis swoim znajomym!

Dobrze pora krótko zrecenzować Township, program do którego stworzyliśmy township kody. Pozdrowienia i witamy w miasteczku, więc spojrzałem na tę grę, wygląda to trochę interesująco i pomyślałem, czy jest w tym jakieś zainteresowanie. To gra Playrix Huma, w którą gram od dłuższego czasu, robią wiele gier, które są zrobione bardzo dobrze.

Wiele z nich miało fabułę i grałem w nie od lat lub w pierwsze gry mobilne, w które grałem. Zawsze je lubiłem. Teraz ta gra nie jest taka, To jest coś zupełnie innego. To rodzaj symulatora rolnictwa, ale z dużą ilością budynków w mieście.

Jest to również trochę popularne i pomyślałem, że spróbujemy i zobaczymy, jak to będzie. Pozwól, że oprowadzę cię po mieście. Okej, najpierw zaplanujmy trochę pszenicy.

Jeśli szukasz dobrej gry to musisz sprawdzić ten tytuł!

Stuknij w pole i przeciągnij pszenicę, w międzyczasie nakarmmy nasze krowy. Więc po prostu wepchniemy całe siano do gardła tej krowy. W porządku, nasza uprawa jest gotowa. Czy ten facet mi tu pomoże, pewnie tak. Znasz faceta, który jest jak Jim, w boomboksie na środku wiejskiej drogi. Nie trwało to długo, po prostu to zróbmy.

township po polsku

W tym tygodniu zrobimy jednak nasz fantastyczny chleb. Musimy zbudować piekarnię, zanim to się stanie. To taki sposób, który działa. Wydaje się, że masz gotowe miejsce, nie zamierzam się z tobą kłócić w twoim małym miejscu o piekarnię.

Gra Township jest dostępna na komputer

Od teraz możemy śmiało zagrać w Township przez komputer, dzięki emulatorowi androida.

Budowa tutaj była dość szybka, piekarnia jest gotowa. Stuknij, aby rozpocząć od otwarcia. W porządku, mamy wielkie otwarcie. Pieczenie chleba to bułka z masłem.

Potrzebuję więc dwóch pszenicy na każdy i mam 10 ok? Robię to i zajmuje to pięć minut i chleb wszedł do stodoły. Czy to naprawdę tam, gdzie chcemy? Więc wyrównałem ponownie, wrzuciłem trochę pieniędzy do złotówki, więc dostałem młyn paszowy. Trochę paszy dla krów i och, mogę teraz sadzić kukurydzę. Prawdopodobnie dobry pomysł.

township kody

Dostarczamy zamówienia droga lotniczą. Za pomocą helikoptera wypełniaj zamówienia, zarabiaj monety i zdobywaj doświadczenie. Więc faktycznie będziemy latać helikopterem właśnie tam i tak, to znaczy, moglibyśmy to przejść. A tak przy okazji, wymyśliłeś już nazwę dla swojego miasta?

Cóż, na pewno masz dobry początek. Wypełniaj miasta, zamówienia ludzi, zbieraj larwy i rozwijaj dół. Nawiasem mówiąc, prawdopodobnie powinienem być online. Nie mam jeszcze marchewek. Przez jakiś czas nie dostaję marchewek, ale myślę, dlaczego nie zmiksujemy i nie dopasujemy się tutaj na chwilę?

Township i krowy, czyli śmieszne przygody

W porządku, zróbmy młyn paszowy, możemy zbliżyć się do krów, to chyba nie jest zły pomysł. Uznałem, że zwierzęta prawdopodobnie będą w tym obszarze, więc prawdopodobnie nie jest to zły pomysł.

Sprawimy, że nasi miejscowi będą zadowoleni z chleba. Dziwię się, że nie poprosiłeś o pączki, ale z drugiej strony nie możemy jeszcze zrobić pączków. Może nie musisz się tak dziać w przyszłości.

Są nieco wolniejsze w młynie paszowym niż w piekarni. Naprawdę nie wiem. Może używają tandetnych materiałów do piekarni lub czegoś w tym rodzaju, a może po prostu odpoczywają. Więc mamy młyn paszowy. Co możemy zrobić? Okej, możemy zrobić armatę. Mogę, ale myślę, że mam dość na kolejną rundę.

township gra kody

Mam tu kolejną rundę. Jak długo mówisz, dobra, to około 20 minut na mleko. Ale wydaje mi się, że nie potrzebuję jeszcze mleka, chyba że coś jest w piekarni. Dlaczego nie można robić ciasteczek, więc to tylko chleb, prawda?

Zamierzam użyć pszenicy do zrobienia trochę chleba, bo myślę, że chleb prawdopodobnie potrwa dłużej. Fred zajmie pięć minut. Myślę, że pszenica prawdopodobnie będzie tutaj naprawdę szybka.

Chyba kukurydza trwa dłużej niż pszenica. W porządku, więc, co masz? Nie chcę jeszcze tego wszystkiego stracić. Mam wrażenie, że będę go potrzebować. Dlaczego więc na razie tego nie trzymamy?

kody do township

Ograniczenie liczby ludności, więc może buduję domy. Wygląda na to, że nie mogę tutaj budować żadnych domów. On chce mleko i przyniesie nam więcej pieniędzy. Centrum wydarzeń, zdarzenie z lotu ptaka w toku, osiągnij poziom 8, aby do niego dołączyć. Więc jestem pozbawiony gier reniferowych do ósmego poziomu.

Zbuduj najlepszą wioskę, dzięki Township kody 2020

Co do samej gry to śmiało można powiedzieć, że Township jest bardzo dopracowana produkcją. Twórcy gry znają sie po prostu na tworzeniu gier mobilnych. Mają ogromną wiedzę i kilkanaście innych produkcji za sobą. Jeśli skorzystałeś z township kody 2020 to poleć nasz serwis znajomym!

Dodaj komentarz